Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szkolenie BE KEEN

Szkolenie BE KEEN    
do pobrania:szkolenie bekeen
SZKOLENIE  „SECRETS OF COLOR” ZE STYLISTAMI BE KEEN
keen_ok
 
Szkolenie odbędzie się w dniu 10 Września 2017 (niedziela
W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć w akcji pracę stylistów marki którzy zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności
W PROGRAMIE:
- Zasady nowoczesnego rozjaśniania i koloryzacji włosów
- Zasady działania kolorów przeciwstawnych i ich role w redukcji odcieni ciepłych
- Prezentacja innowacyjnego wykorzystania produktów do pielęgnacji i stylizacji
- Tips & Tricks – czyli jak radzić sobie w trudnych przypadkach koloryzacji
 „Willa Zbyszko” przy ul. Kościuszki 16K W Nowogardzie
Szkolenie rozpocznie się o godz. 10 rano
Czas trwania szkolenia: 4-5 godzin
gorący posiłek oraz bufet kawowy dla naszych gości w cenie pokazu!
Koszt uczestnictwa w szkoleniu – 100zł
Decyduje kolejność zgłoszeń
Limit miejsc: 100 osób
 
Serdecznie zapraszamy
 
Sylwetki stylistów Marki:
1.DAWID SZPRUCH – ŁÓDŹ. Fryzjer, stylista, edukator. Prawdziwy człowiek renesansu, wciąż poszerza swoje horyzonty. Doświadczenie zdobywa i rozwija na sympozjach, seminariach: Keen, Me Mademoisell, L'oreal, Toni&Guy, Kevin Murphy Revlon, Berendowicz i Kublin. Pracował w kilku liczących się salonach w Łodzi u boku najlepszych stylistów tj. Jacek Olejniczak, Kamil i Krystian Wojewoda, Joanna Skrydalewicz i Patryk Szymczak. Do swoich klientów zalicza popularnych celebrytów: min. Annę Muchę, czy Reni Jusis. Na co dzień obok pracy w salonie prowadzi szkolenia, chętnie dzieląc się tajnikami swojego kunsztu, jednocześnie poszukując nowych trendów i możliwości jakie daje koloryzacja.
dawid
2. Krzysztof Cyborowski – BERLIN, Niemcy Stylista, instruktor oddany swojej pasji od przeszło 25lat. Odmienił życie wielu ludzi. Współpracował w wielu projektach z gwiazdami show biznesu takimi jak m.in. Ilona Felicjańska, Viola Kołakowska, Katarzyna Cichopek, Tomasz Jacyków, Olivier Janiak, Bożena Dykiel, Katarzyna Dowbor, Ola Haberek, Jacek Badurek, Justyna Steczkowska, Kayah, Zespół Teatru Studio Buffo, Krzysztof Ibisz, Tomasz Kamel, i inni. Stworzył i zarządzał Studiami Szkoleniowymi Wella Polska, wprowadził nowoczesną organizację biznesu fryzjerskiego. Krzysztof i kierowany przez niego zespół rozwijał swoje umiejętności w największych ośrodkach szkoleniowych na świecie, takich jak: Akademia Vidal Sassoon, Sanriz, Patrick Cameron to miejsca, gdzie często doskonalili swoje umiejętności, a nabytą wiedzę przekazywali fryzjerom w kraju na szkoleniach, seminariach fryzjerskich. Był organizatorem wielu wyjazdów szkoleniowych i kongresów dedykowanych Polskim fryzjerom, Od USA przez Hiszpanię, Tajlandię, Brazylię czy Chiny. Nadal jest szkoleniowcem, współpracuje z największymi markami fryzjerskimi i najważniejszymi salonami fryzjerskimi w Polsce i na Świecie. Sędzia i ceniony ekspert w konkursach branżowych. Silnie związany z Narodową Kadrą Fryzjerów, uczestniczył w przygotowaniach do imprez takiej rangi jak mistrzostwa świata w Chicago, Moskwie i Las Vegas. Był menadżerem na Mistrzostwach Świata w Paryżu, gdzie nasi reprezentanci osiągnęli największe sukcesy w historii Polskiego fryzjerstwa zdobywając tytuły Mistrzów. 
krzysztof
.MICHAŁ STADNIK – GÓRA KALWARIA Swoja przygodę rozpoczął pod okiem Mistrzów fryzjerstwa, egzaminatorów i sędziów w konkursach fryzjerskich. Swoje umiejętności udoskonalał w akademiach
w Polsce i za granicą. Preferuje proste i klasyczne piękno, mniej znaczy więcej. Od kilkunastu lat prowadzi i rozwija swój salon w podwarszawskim mieście, gdzie dzieli się swoimi umiejętnościami.
 
michal
4.SYLWIA GOZDUR-WARSZAWA Na codzień wiodący kolorysta w warszawskim salonie Gnatyshyn na marce Me Mademoiselle, a także edukator w renomowanej Akademii Gnatyshyn, znanej z doskonałej techniki nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Doskonali swój warsztat na szkoleniach w Polsce i za granicą. Poza pracą z klientem w salonie bierze udział w licznych eventach branżowych , targach fryzjerskich czy sesjach. Szuka inspiracji śledząc trendy z wielkich imprez, ale też przyglądając się zmieniającej się modzie ulicznej, by tworzyć rzeczy piękne, ale jednocześnie użytkowe.
 
sylwia
 

Facebook

Najczęściej oglądne

strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www