Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sukcesy

Laur Cisowy 2007  
Laur Cisowy jest corocznym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym decyzją powołanej przez Burmistrza Nowogardu Kapituły "Lauru Cisowego" za szczególne osiągnięcia oraz zasługi w promowaniu Ziemi Nowogardzkiej. Stanisław Osajda (Laur Cisowy w dziedzinie: gospodarka) – jest właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego, firmy rodzinnej „Eso” od roku 1991, specjalizującej się w sprzedaży artykułów fryzjerskich, kosmetycznych i sprzętu medycznego. Firma pana Stanisława jako pierwsza w Polsce podjęła się produkcji specjalistycznych ubiorów chroniących przed promieniowaniem
elektromagnetycznym tzw. kombinezonów przeciwmikrofalowych dla wojska i dla użytkowników cywilnych. Pan Stanisław zauważył, iż „o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego mówi się za mało, gdyż to niewidoczne zagrożenie”. Nowogardzka firma jest jedynym producentem kombinezonów do pracy w polach elektromagnetycznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. Pan Stanisław jest znanym i uznanym przedsiębiorcą w branży fryzjerskiej. 
Prowadzi hurtownię fryzjerską oraz organizuje cyklicznie szkolenia dla fryzjerów z północno-zachodniej Polski. 
osajda2
     
SUPPLY 2009  
supply I Międzynarodowa Wystawa Techniki i Zaopatrywania Służb Mundurowych
W dniach 16 - 18 czerwca br., w hali widowiskowo – sportowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy odbyła się I Międzynarodowa Wystawa Techniki i Zaopatrywania Służb Mundurowych „Supply 2009”, której organizatorem było Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.
 PHU "ESO STANISŁAW OSAJDA za kombinezon ochronny ESO3 ALEKSANDER otrzymało : Wyróznienie Towarzystwa Wiedzy Obronnej
   

 

 

Facebook

Najczęściej oglądne

strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www